10 כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית לקבלת החלטות מונעות נתונים

בעולם העסקים המהיר, קבלת החלטות מונעות נתונים הפכה חשובה יותר מאי פעם. חברות צריכות להיות מסוגלות לנתח במהירות כמויות עצומות של נתונים כדי לקבל החלטות מושכלות שבסופו של דבר יובילו להצלחה. למרבה המזל, עליית הבינה המלאכותית (AI) הפכה את התהליך הזה לקל מתמיד. יש כיום מגוון של כלים המונעים בינה מלאכותית זמינים שיכולים לעזור לעסקים לנתח נתונים במהירות וביעילות, ולספק תובנות שיכולות להוביל לקבלת החלטות בכל רמה. במאמר זה, נסקור 10 מהכלים הללו, שכל אחד מהם נועד לעזור לעסקים לקבל החלטות מונעות נתונים עם דיוק ומהירות יותר מאי פעם. מניתוח חזוי לעיבוד שפה טבעית, הכלים הללו משנים את המשחק בכל הנוגע לקבלת החלטות מונעות נתונים. אז בין אם אתה בעל עסק קטן או חלק מארגון גדול, המשך לקרוא כדי לראות כיצד הכלים הללו המונעים בינה מלאכותית יכולים לעזור לקחת את תהליך קבלת ההחלטות שלך לשלב הבא.

10 פלטפורמות הבינה העסקית המופעלות על ידי AI

היתרונות של שימוש בכלים המונעים בינה מלאכותית לקבלת החלטות מונעות נתונים

לפני שנצלול לתוך הכלים עצמם, בואו ניקח רגע כדי להסתכל מדוע כלים המונעים בינה מלאכותית הם כה בעלי ערך לקבלת החלטות מונעות נתונים. בראש ובראשונה, הכלים האלה מהירים להפליא. הם יכולים לנתח כמויות אדירות של נתונים בשבריר מהזמן שייקח לאדם לבצע את אותה משימה. המשמעות היא שעסקים יכולים לקבל החלטות בזמן אמת, במקום להמתין ימים או שבועות עד להפקת דוח.

שנית, כלים המופעלים על ידי AI הם מדויקים להפליא. הם יכולים לזהות מגמות ודפוסים בנתונים שעלולים להחמיץ על ידי אנליסט אנושי. המשמעות היא שעסקים יכולים לקבל החלטות מושכלות יותר על סמך הנתונים שיש להם. לבסוף, כלים המונעים בינה מלאכותית הם גמישים להפליא. ניתן להתאים אותם כדי לענות על הצרכים הספציפיים של עסק, בין אם זה ניתוח נתוני מכירות או משוב מלקוחות.

10 הכלים המובילים המופעלים על ידי AI לקבלת החלטות מונעות נתונים

כעת, לאחר שבדקנו מדוע כלים המונעים בינה מלאכותית הם בעלי ערך כה רב, בואו נצלול אל 10 הכלים המובילים הזמינים לקבלת החלטות מונעות נתונים.

כלי 1: H2O.ai

H2O.ai היא פלטפורמת למידת מכונה המאפשרת לעסקים לבנות מודלים ואלגוריתמים מהנתונים שלהם. זה מהיר להפליא ויכול להתמודד עם מערכי נתונים גדולים בקלות. H2O.ai הוא גם גמיש להפליא, ומאפשר לעסקים לבנות מודלים מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלהם. בין אם אתה מנתח נתוני לקוחות או מנסה לחזות נתוני מכירות, H2O.ai הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר.

כלי 2: אמזון SageMaker

Amazon SageMaker הוא שירות למידת מכונה מנוהל במלואו המאפשר לעסקים לבנות, לאמן ולפרוס מודלים של למידת מכונה במהירות ובקלות. זה תוכנן להיות מדרגי, כך שעסקים יכולים להשתמש בו כדי לנתח מערכי נתונים גדולים בזמן אמת. Amazon SageMaker משתלב גם עם שירותי AWS אחרים, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה לעסקים שכבר משתמשים בשירותי הענן של אמזון.

כלי 3: יבמ ווטסון

IBM Watson היא חבילה של כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית שיכולה לעזור לעסקים לנתח נתונים, להפוך תהליכים לאוטומטיים ועוד. הוא כולל כלים לעיבוד שפה טבעית, זיהוי תמונות וניתוח חיזוי, בין היתר. IBM Watson גם גמישה להפליא, ומאפשרת לעסקים ליצור מודלים ואלגוריתמים מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלהם.

כלי 4: Google Cloud AI Platform

Google Cloud AI Platform היא חבילה של כלים המופעלים על ידי AI המאפשרים לעסקים לבנות, לאמן ולפרוס מודלים של למידת מכונה. הוא כולל כלים לזיהוי תמונה ודיבור, עיבוד שפה טבעית וניתוח חיזוי. Google Cloud AI Platform גם ניתנת להרחבה להפליא, מה שהופך אותה לכלי רב עוצמה עבור עסקים שצריכים לנתח מערכי נתונים גדולים.

AI גנרטיבי ב-Google Cloud

כלי 5: DataRobot

DataRobot היא פלטפורמה מונעת בינה מלאכותית המאפשרת לעסקים לבנות, לפרוס ולנהל מודלים של למידת מכונה. זה נועד להיות קל לשימוש, אפילו לעסקים שאין להם הרבה ניסיון בלמידת מכונה. DataRobot כולל גם מגוון מודלים מובנים מראש שבהם עסקים יכולים להשתמש כדי להתחיל במהירות.

כלי 6: TensorFlow

TensorFlow היא פלטפורמת למידת מכונה בקוד פתוח המאפשרת לעסקים לבנות מודלים ואלגוריתמים מותאמים אישית. זה גמיש להפליא ויכול להתמודד עם מגוון סוגי נתונים שונים, כולל טקסט, תמונות ואודיו. TensorFlow תוכנן גם כך שיהיה ניתן להרחבה, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה עבור עסקים שצריכים לנתח מערכי נתונים גדולים.

כלי 7: Microsoft Azure Machine Learning

Microsoft Azure Machine Learning היא פלטפורמה מבוססת ענן המאפשרת לעסקים לבנות, לפרוס ולנהל מודלים של למידת מכונה. הוא כולל כלים לעיבוד שפה טבעית, זיהוי תמונות ווידאו וניתוח חיזוי, בין היתר. Microsoft Azure Machine Learning הוא גם ניתן להרחבה להפליא, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה עבור עסקים שצריכים לנתח מערכי נתונים גדולים.

כלי 8: אלטריקס

Alteryx היא פלטפורמת ניתוח נתונים בשירות עצמי המאפשרת לעסקים לנתח נתונים במהירות ובקלות. הוא כולל כלים למיזוג נתונים, ניתוח חזוי וניתוח מרחבי, בין היתר. Alteryx היא גם קלה להפליא לשימוש, אפילו לעסקים שאין להם הרבה ניסיון בניתוח נתונים.

כלי 9: KAI

KAI היא פלטפורמה המופעלת על ידי בינה מלאכותית המאפשרת לעסקים לבנות ממשקי שיחה עבור הלקוחות שלהם. הוא כולל כלים לעיבוד שפה טבעית, למידת מכונה ועוד. KAI נועד להיות קל לשימוש, אפילו לעסקים שאין להם הרבה ניסיון עם AI.

כלי 10: RapidMiner

RapidMiner הוא פלטפורמה מונעת בינה מלאכותית המאפשרת לעסקים לבנות, לפרוס ולנהל מודלים של למידת מכונה. הוא כולל כלים לניתוח חזוי, כריית נתונים ועוד. RapidMiner הוא גם ניתן להרחבה להפליא, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה עבור עסקים שצריכים לנתח מערכי נתונים גדולים.

מסקנה: כיצד כלים המונעים על ידי בינה מלאכותית יכולים לשפר את קבלת ההחלטות מונעת נתונים

כלים המונעים בינה מלאכותית משנים את המשחק בכל הנוגע לקבלת החלטות מונעות נתונים. הם מאפשרים לעסקים לנתח במהירות ובדייקנות כמויות עצומות של נתונים, ולספק תובנות שיכולות להוביל לקבלת החלטות בכל רמה. מניתוח חזוי ועד לעיבוד שפה טבעית, הכלים הללו חזקים וגמישים להפליא, ומאפשרים לעסקים להתאים אותם לצרכים הספציפיים שלהם. אז בין אם אתה בעל עסק קטן או חלק ממיזם גדול, שקול להשתמש באחד מהכלים הללו המופעלים בינה מלאכותית כדי לקחת את תהליך קבלת ההחלטות שלך לשלב הבא.