12 כלי AI שכל יוצר תוכן צריך לדעת עליהם

כיוצר תוכן, אתה יודע שלהתעדכן בכלים ובטרנדים השיווקיים הדיגיטליים העדכניים ביותר הוא חיוני להצלחה. אחד התחומים המרגשים והמתפתחים ביותר בתחום זה הוא בינה מלאכותית (AI). מיצירת רעיונות לפוסטים בבלוג ועד לאוטומציה של משימות מדיה חברתית, AI יכול לעזור לך לייעל את תהליך יצירת התוכן שלך ולשפר את האפקטיביות שלו. אבל עם כל כך הרבה כלי AI זמינים, זה יכול להיות מאתגר לדעת מאיפה להתחיל. במאמר זה נציג בפניכם 12 כלי AI חיוניים שכל יוצר תוכן צריך לדעת עליהם. בין אם אתה מקצוען ותיק או רק בתחילת הדרך, הכלים האלה יעזרו לך ליצור תוכן באיכות גבוהה שמושך את הקהל שלך ומניב תוצאות. אז בואו נצלול פנימה ונחקור את העולם המרגש של יצירת תוכן המופעל על ידי בינה מלאכותית.

12 כלים בחינם לכתיבת תוכן שכל כותב/בלוגר חייב להשתמש

היתרונות של שימוש בכלי AI ליצירת תוכן

כלי AI יכולים לעזור ליוצרי תוכן בדרכים רבות. ראשית, הם יכולים לעזור ליצור רעיונות חדשים ליצירת תוכן. שנית, הם יכולים לסייע באופטימיזציה של תוכן, כדי להבטיח שהתוכן שלך מותאם לקידום אתרים ולשיחות. שלישית, הם יכולים לעזור לייעל את תהליך יצירת התוכן, ולחסוך לך זמן ומאמץ יקרים. לבסוף, הם יכולים לספק תובנות חשובות לגבי ביצועי התוכן שלך, ולאפשר לך לקבל החלטות מונחות נתונים. כל היתרונות הללו יכולים לעזור ליוצרי תוכן לספק תוכן באיכות גבוהה שמניב תוצאות.

כלי כתיבה מופעלי בינה מלאכותית

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר של יצירת תוכן הוא כתיבת תוכן באיכות גבוהה באופן עקבי. כלי כתיבה המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור בכך על ידי יצירת רעיונות, יצירת קווי מתאר ואפילו כתיבת מאמרים מלאים. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח תוכן קיים וליצור תוכן חדש שהוא ייחודי ומרתק. כמה כלי כתיבה פופולריים המונעים בינה מלאכותית כוללים:

1. Copy.ai

Copy.ai הוא כלי כתיבה מבוסס בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן לייצר תוכן באיכות גבוהה תוך דקות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח תוכן קיים וליצור תוכן חדש שהוא ייחודי ומרתק. Copy.ai יכול לשמש עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו תיאורי מוצרים.

2. מאמר Forge

Article Forge הוא כלי כתיבה מבוסס בינה מלאכותית שיוצר מאמרים באיכות גבוהה תוך דקות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח תוכן קיים וליצור תוכן חדש שהוא ייחודי ומרתק. ניתן להשתמש ב-Artikel Forge עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו תיאורי מוצרים.

3. Writesonic

Writesonic הוא כלי כתיבה המופעל על ידי AI שיכול לייצר תוכן באיכות גבוהה תוך שניות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח תוכן קיים וליצור תוכן חדש שהוא ייחודי ומרתק. ניתן להשתמש ב-Writesonic עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו תיאורי מוצרים.

הדרכה של WriteSonic - כיצד ליצור תוכן בינה מלאכותית עם WriteSonic למתחילים

כלי אופטימיזציית תוכן המופעלים על ידי בינה מלאכותית

לאחר שיצרת את התוכן שלך, עליך לוודא שהוא מותאם ליעילות מירבית. כלי אופטימיזציה של תוכן המופעלים על ידי AI יכולים לעזור בכך על ידי ניתוח התוכן שלך ומתן המלצות לשיפור. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לאופטימיזציה. כמה כלי אופטימיזציה של תוכן פופולריים המונעים בינה מלאכותית כוללים:

1. קלירסקופ

Clearscope הוא כלי אופטימיזציה של תוכן המופעל על ידי בינה מלאכותית, המסייע ליוצרי תוכן לייעל את התוכן שלהם לקידום אתרים ולשיחה. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לאופטימיזציה. ניתן להשתמש ב-Clearscope עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, עותק של אתר אינטרנט ואפילו תיאורי מוצרים.

2. MarketMuse

MarketMuse הוא כלי אופטימיזציה של תוכן המופעל על ידי בינה מלאכותית, המסייע ליוצרי תוכן לייעל את התוכן שלהם לקידום אתרים ולשיחה. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לאופטימיזציה. ניתן להשתמש ב-MarketMuse עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, עותק של אתר אינטרנט ואפילו תיאורי מוצרים.

3. SEMrush

SEMrush הוא כלי אופטימיזציית תוכן המופעל על ידי בינה מלאכותית, המסייע ליוצרי תוכן לייעל את התוכן שלהם לקידום אתרים ולשיחה. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לאופטימיזציה. ניתן להשתמש ב-SEMrush עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, עותק של אתר אינטרנט ואפילו תיאורי מוצרים.

כלים לאיסוף תוכן המופעל על ידי בינה מלאכותית

איסוף תוכן הוא חלק חיוני ביצירת תוכן, וכלים לאיסוף תוכן המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור לייעל את התהליך הזה. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות לתוכן שנאסף רלוונטי ומרתק. כמה כלי איסוף תוכן פופולריים המופעלים על ידי בינה מלאכותית כוללים:

1. קוראטה

Curata הוא כלי לאיסוף תוכן המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן למצוא ולאצור תוכן באיכות גבוהה. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות לתוכן שנאסף רלוונטי ומרתק. ניתן להשתמש ב-Curata עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו ניוזלטרים בדוא"ל.

2. Scoop.it

Scoop.it הוא כלי לאיסוף תוכן המופעל על ידי בינה מלאכותית שעוזר ליוצרי תוכן למצוא ולאצור תוכן באיכות גבוהה. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות לתוכן שנאסף רלוונטי ומרתק. Scoop.it יכול לשמש עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו ניוזלטרים בדוא"ל.

3. ContentStudio

ContentStudio הוא כלי לאיסוף תוכן המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן למצוא ולאצור תוכן באיכות גבוהה. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק המלצות לתוכן שנאסף רלוונטי ומרתק. ניתן להשתמש ב-ContentStudio למגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו ניוזלטרים בדוא"ל.

כלים ליצירת וידאו המופעלים על ידי בינה מלאכותית

וידאו הופך לחלק מהותי יותר ויותר ביצירת תוכן, וכלים ליצירת וידאו המופעלים על ידי AI יכולים לעזור ליוצרי תוכן ליצור סרטונים באיכות גבוהה במהירות ובקלות. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך וליצור סרטונים מרתקים ורלוונטיים. כמה כלים פופולריים ליצירת וידאו המופעלים על ידי AI כוללים:

1. לומן5

Lumen5 הוא כלי ליצירת וידאו המופעל על ידי AI, המסייע ליוצרי תוכן ליצור סרטונים באיכות גבוהה במהירות ובקלות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך וליצור סרטונים מרתקים ורלוונטיים. ניתן להשתמש ב- Lumen5 עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו הדגמות של מוצרים.

2. אנימוטו

Animoto הוא כלי ליצירת וידאו המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן ליצור סרטונים באיכות גבוהה במהירות ובקלות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך וליצור סרטונים מרתקים ורלוונטיים. ניתן להשתמש ב-Animoto למגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו הדגמות מוצרים.

3. מגיסטו

Magisto הוא כלי ליצירת וידאו המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן ליצור סרטונים באיכות גבוהה במהירות ובקלות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך וליצור סרטונים מרתקים ורלוונטיים. Magisto יכול לשמש עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו הדגמות של מוצרים.

כלי עריכת תמונות המופעלים על ידי AI

תמונות הן חלק מכריע ביצירת תוכן, וכלי עריכת תמונות המופעלים על ידי AI יכולים לעזור ליוצרי תוכן ליצור תמונות באיכות גבוהה במהירות ובקלות. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התמונות שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לעריכה. כמה כלי עריכת תמונות פופולריים המונעים בינה מלאכותית כוללים:

1. קנבה

Canva הוא כלי עריכת תמונות המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור תמונות באיכות גבוהה במהירות ובקלות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התמונות שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לעריכה. ניתן להשתמש ב-Canva עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו הדגמות של מוצרים.

2. אדובי סנסאי

Adobe Sensei הוא כלי עריכת תמונות המופעל על ידי AI, המסייע ליוצרי תוכן ליצור תמונות באיכות גבוהה במהירות ובקלות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התמונות שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לעריכה. ניתן להשתמש ב-Adobe Sensei עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו הדגמות מוצרים.

3. Pixlr

Pixlr הוא כלי עריכת תמונות המופעל על ידי AI, המסייע ליוצרי תוכן ליצור תמונות באיכות גבוהה במהירות ובקלות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התמונות שלך ולספק המלצות מונחות נתונים לעריכה. ניתן להשתמש ב-Pixlr עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו הדגמות של מוצרים.

כלים לניהול מדיה חברתית המופעלת על ידי בינה מלאכותית

מדיה חברתית היא חלק חיוני ביצירת תוכן, וכלי ניהול מדיה חברתית המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור ליוצרי תוכן לנהל את נוכחותם במדיה החברתית בצורה יעילה יותר. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את פעילות המדיה החברתית שלך ולספק המלצות מבוססות נתונים לשיפור. כמה כלים פופולריים לניהול מדיה חברתית המופעלת בינה מלאכותית כוללים:

1. Hootsuite

Hootsuite הוא כלי ניהול מדיה חברתית המופעל על ידי בינה מלאכותית, המסייע ליוצרי תוכן לנהל את נוכחותם במדיה החברתית בצורה יעילה יותר. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את פעילות המדיה החברתית שלך ולספק המלצות מבוססות נתונים לשיפור. ניתן להשתמש ב-Hootsuite עבור מגוון רחב של פלטפורמות מדיה חברתית, כולל פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ואינסטגרם.

2. נבט חברתי

Sprout Social הוא כלי ניהול מדיה חברתית המופעל על ידי בינה מלאכותית, המסייע ליוצרי תוכן לנהל את נוכחותם במדיה החברתית בצורה יעילה יותר. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את פעילות המדיה החברתית שלך ולספק המלצות מבוססות נתונים לשיפור. Sprout Social יכול לשמש עבור מגוון רחב של פלטפורמות מדיה חברתית, כולל פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ואינסטגרם.

3. מאגר

Buffer הוא כלי ניהול מדיה חברתית המופעל על ידי בינה מלאכותית, המסייע ליוצרי תוכן לנהל את נוכחותם במדיה החברתית בצורה יעילה יותר. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את פעילות המדיה החברתית שלך ולספק המלצות מבוססות נתונים לשיפור. ניתן להשתמש במאגר עבור מגוון רחב של פלטפורמות מדיה חברתית, כולל פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ואינסטגרם.

כלי ניתוח מבוססי בינה מלאכותית

אנליטיקה היא חלק חיוני ביצירת תוכן, וכלי ניתוח מבוססי בינה מלאכותית יכולים לעזור ליוצרי תוכן לקבל החלטות מונחות נתונים. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תובנות לגבי הביצועים שלו. כמה כלי ניתוח פופולריים המונעים בינה מלאכותית כוללים:

1. גוגל אנליטיקס

Google Analytics הוא כלי ניתוח מבוסס בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן לקבל החלטות מונחות נתונים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תובנות לגבי הביצועים שלו. ניתן להשתמש ב-Google Analytics עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו תיאורי מוצרים.

2. HubSpot

HubSpot הוא כלי ניתוח מבוסס בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן לקבל החלטות מונחות נתונים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תובנות לגבי הביצועים שלו. ניתן להשתמש ב- HubSpot עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו תיאורי מוצרים.

3. מיקספאנל

Mixpanel הוא כלי ניתוח מבוסס בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן לקבל החלטות מונחות נתונים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תובנות לגבי הביצועים שלו. ניתן להשתמש ב-Mixpanel עבור מגוון סוגי תוכן, כולל פוסטים בבלוג, פוסטים במדיה חברתית ואפילו תיאורי מוצרים.

כלי תרגום מופעלי בינה מלאכותית

יצירת תוכן היא מאמץ עולמי, וכלי תרגום המופעלים על ידי AI יכולים לעזור ליוצרי תוכן להגיע לקהל רחב יותר. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תרגומים מדויקים ומתאימים מבחינה תרבותית. כמה כלי תרגום פופולריים המונעים בינה מלאכותית כוללים:

1. גוגל טרנסלייט

Google Translate הוא כלי תרגום המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן לתרגם את התוכן שלהם לשפות שונות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תרגומים מדויקים ומתאימים מבחינה תרבותית.

2. SDL Trados

SDL Trados הוא כלי תרגום המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן לתרגם את התוכן שלהם לשפות שונות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תרגומים מדויקים ומתאימים מבחינה תרבותית.

3. MemoQ

MemoQ הוא כלי תרגום המופעל על ידי AI המסייע ליוצרי תוכן לתרגם את התוכן שלהם לשפות שונות. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק תרגומים מדויקים ומתאימים מבחינה תרבותית.

כלי צ'טבוט המופעלים על ידי בינה מלאכותית

צ'טבוטים הופכים לחלק פופולרי יותר ויותר ביצירת תוכן, וכלי צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור ליוצרי תוכן ליצור צ'אטבוטים מרתקים ויעילים. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק צ'אטבוטים המותאמים אישית לצרכים שלך. כמה כלי צ'אט בוט פופולריים המונעים בינה מלאכותית כוללים:

1. דלק צ'אט

Chatfuel הוא כלי צ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור צ'טבוטים מרתקים ויעילים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק צ'אטבוטים המותאמים אישית לצרכים שלך.

2. טארס

Tars הוא כלי צ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור צ'אטבוטים מרתקים ויעילים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק צ'אטבוטים המותאמים אישית לצרכים שלך.

3. ManyChat

ManyChat הוא כלי צ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור צ'אטבוטים מרתקים ויעילים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק צ'אטבוטים המותאמים אישית לצרכים שלך.

כלי עוזר קולי המופעל על ידי בינה מלאכותית

עוזרי קול הופכים לחלק פופולרי יותר ויותר ביצירת תוכן, וכלים של עוזרי קול המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור ליוצרי תוכן ליצור עוזרים קוליים מרתקים ויעילים. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק עוזרים קוליים המותאמים אישית לצרכים שלך. כמה מהכלים הפופולריים המופעלים על ידי AI כוללים:

1. אמזון אלקסה

Amazon Alexa הוא כלי עוזר קולי המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור עוזרים קוליים מרתקים ויעילים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק עוזרים קוליים המותאמים אישית לצרכים שלך.

2. גוגל עוֹזֵר

Google Assistant הוא כלי עוזר קולי המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור עוזרים קוליים מושכים ויעילים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק עוזרים קוליים המותאמים אישית לצרכים שלך.

3. סירי

Siri הוא כלי עוזר קולי המופעל על ידי בינה מלאכותית המסייע ליוצרי תוכן ליצור עוזרים קוליים מרתקים ויעילים. הוא משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח את התוכן שלך ולספק עוזרים קוליים המותאמים אישית לצרכים שלך.